Hünerli Eller Yemek Sitesi
Hünerli Eller Kimdir , Nasıl Kuruldu ?
  • Evli ve 2 çocuk sahibi Hülya Arabacı'nın evde sunduğu tüm lezzetli yemeklere kayıtsız kalamayan büyük oğlu tarafından kurulmuş olan yemek sitesi ile bu yola adım atılmış oldu.
  • Tariflerini artık kendisine ait olan sitede paylaşan Hülya Hanım bir yıl boyunca oldukça iyi bir kitleye hitap ederek bir çok takipçi kazandı. Yine aynı yıl içerisinde internet üzerinde çeşitli etkinliklere katıldı. Bu etkinlikler içerisinde yaşadığı şehir olan Antalya'da 2 kez de çay daveti etkinliğine ev sahipliği yaptı.
  • 2009 yılında kendisini geliştirmeye devam etmekle meşgul olmak adına , Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen pasta, aşçılık ve ev yemekleri kursuna katılarak bir çok pratik ve şık sunumları deneyim edindi.
  • Yeteneklerini almış olduğu eğitimle desteklemiş olması ile birlikte yine Kepez Belediyesi ile Chef Club Akdeniz Turizm Aşçıları birliğinin düzenlendiği , Türkiye'nin en büyüğü olmaya aday 2.Ev Hanımları Yemek Yarışmasında , Et ve Tavuk Yemekleri kategorisinde birincilik ödülü alarak kendisi ve yeteneğini taçlandırmış oldu.
  • 2011 yılında Kanal7 'de yayınlanan Serdem'in Mutfağı adlı yemek programına tarifi ile katılan ayrıca aynı yıl Zaman Gazetesi Cumartesi ekinde ramazan ayı özel tarifini yayınlayarak tariflerini sitesi dışında çeşitli basın kurumlarında da paylaşmış ve hünerlerini duyurmuş oldu.
  • Birinciliklere doyamayarak Mucize Lezzetler sitesinde her ay düzenlenen yemek yarışmasında 2012 Ağustos ayı birinciliğini elde etti.
  • Kendisini her türlü yarışma ve etkinliklerde ispatlamış 2013 yılını internet üzerinde düzenlenen yemek yarışmalarından bir adet birincilik, bir adet üçüncülük ödülü kazanarak ne kadar doğru bir yolda olduğunu bir kez daha sergilemiş oldu.
  • Oğlunun atmış olduğu küçük bir adımı hünerli elleriyle zirveye taşıyarak bir çok ödül, etkinlik ve birinciliklere imza atmış olan Hülya Arabacı yenilenen ve gelişen sitesi ile takipçi ve sevenlerine en güncel tariflerini sunmaya devam etmektedir.