Hünerli Eller Yemek Sitesi
ANTALYALI BLOGGERLER YAZA PIRLANTA GİBİ IŞILTILI BİR ETKİNLİK İLE GİRDİ
 23 mayıs 2015 cumartesi günü Antalya'da yaşayan blog yazarları www.detaydiamond.com/ sponsorluğunda ve www.mutfakfelsefem.com/ organizasyonu ile güzel bir mekanda güne kahvaltı yaparak başladık.
Kahvaltı sonrası  Detay Diamond yetkilisi Can Bey’in, bizler için hazırladığı sunumu ilgi ile izledik.Sunum, pırlantanın yeryüzüne çıkışından,binbir emek ile bizlere nasıl ulaştığından bahsediyordu.Resmen bu bilgiler ile büyülendim...
Sunumun bitiminde Detay Diamond kendine yakışır nefis bir pasta yaptırarak damaklarımızı şenlendirdi:)
Peki Detay Diamond kimdir?
Detay Diamond, pırlanta taş ve mücevher sektörüne 2001 yılında toptancı ve üretici bir firma olarak adım atmıştır.
Bölgedeki mücevher mağazalarının pırlanta taş ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, dünya trendlerini yakından takip ederek kendi özel koleksiyonlarını üretmektedir.
Kurulduğu günden bu yana "fark detaylarda gizlidir" ilkesiyle hareket eden *Detay Diamond, kalite politikasını bu ilkeye dayandırmaktadır.
Amacı tutarlı ve kaliteli hizmeti, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde sunmak, standartlarını kesintisiz olarak yükseltmektir.
Rekabette fark yaratmak için eğitim şart düşüncesiyle, Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile Detayart Gemmology Academy’i kuran firma, pırlanta uzmanlık eğitimleri vermektedir.
Doğanın gerçek bir mucizesi olan pırlanta ve pırlantalı mücevherleri, en son teknoloji ekipmanları ve eğitimli kadrosuyla inceleyerek uluslararası standartlara göre sertifikalandıran DGA Laboratuarı ile hizmetlerine bir yenisini eklemiştir.
Takipçilerimiz ile bir araya gelerek kahve içip tanışma fırsatı bulduk.Bu güzel organizasyon için öncewww.detaydiamond.com/ (Özkan beye) ve sevgili arkadaşımwww.mutfakfelsefem.com/Haticeye çok teşekkür ederim. Yeni etkinliklerde buluşmak dilegiyle.